0

Marka 4F ubierze reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn w piłce ręcznej

Marka 4F, która od wielu lat współpracuje ze związkami sportów indywidualnych, postanowiła zawrzeć umowę także ze związkiem sportu drużynowego. Jako cel został obrany Polski Związek Piłki Ręcznej i jego reprezentacje, począwszy od seniorskich, po kadry młodzieżowe i juniorskie. Umowa zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2017 roku, a obowiązywać będzie aż do końca roku 2020.

4F współpracuje z profesjonalnym sportem od 2007 roku. Do tej pory były to związki sportowe dyscyplin indywidualnych. Od dłuższego czasu szukaliśmy także sportu zespołowego, w który moglibyśmy się zaangażować. Cieszymy się, że jest to piłka ręczna – jedna z dwóch polskich drużyn obecnych na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016. Inwestujemy długoterminowo, ponieważ wierzymy w sukcesy tej dyscypliny – mówi Igor Klaja, prezes OTCF S.A.

Kolekcja ubrań dla reprezentantów Polski w piłce ręcznej podzielona jest na cztery części: startową (przeznaczoną do oficjalnych rozgrywek reprezentacji kraju), treningową (przeznaczoną do treningów i lekkich zajęć fizycznych), reprezentacyjną (przeznaczoną do noszenia podczas oficjalnych wydarzeń sportowych, ceremonii oraz konferencji prasowych) i tzw casualową (przeznaczoną do noszenia poza sytuacjami meczowymi i treningowymi, podczas trwania zgrupowań i oficjalnych zawodów sportowych). Stroje charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów technicznych o podwyższonej wytrzymałości, sprowadzanych z Hiszpanii i Japonii. W kolekcji przygotowane zostały trzy zestawy kolorystyczne – dwa pierwsze inspirowane polską flagą – czysta biel w połączeniu z soczystą czerwienią i trzeci w kolorze granatowym. Ponadto, w stroju bramkarza wprowadzony został kolor limonkowy, ze względu na potrzebę wyróżnienia tego zawodnika na boisku. Należy podkreślić, że całość produkcji kolekcji odbyła się w Polsce.

Marka 4F współpracuje obecnie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Polskim Związkiem Narciarskim, Polskim Związkiem Biathlonu, Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Szybkiego, a także Polskim Związkiem Kajakowym. Na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro ubrała 381 sportowców z trzech krajów, poza reprezentacją Polski, logo 4F pojawiło się po raz pierwszy na strojach olimpijczyków z Serbii i Łotwy.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *