0

Globalna kampania adidas „Unleash Your Creativity”

Adidas zainicjował globalną kampanię na rzecz uwolnienia kreatywności kobiet. Akcja „Unleash Your Creativity” prezentuje między innymi historie: supermodelki Karlie Kloss, influencerki Hannah Bronfman, instruktorki fitness i autorki bestsellerów Robin Arzon, gwiazdy NBA Candace Parker czy Becky Sauerbrunn, znanej zawodniczki piłki nożnej.

Kampania prezentuje serię krótkich spotów, w których aktywne kobiety z całego świata wykorzystują swoją kreatywność i przełamują schematy. W ten sposób inspirują innych do podobnych działań. Bohaterki udowadniają, że kreatywność i wyobraźnia pozwalają uzyskiwać im lepsze wyniki.

Kreatywność pozwala mi osiągnąć więcej i realizować moje pasje. W tej kampanii miałam możliwość pracować z niesamowitą grupą kobiet. Wspieramy się i pomagamy sobie wzajemnie w realizacji naszych celów – powiedziała Karlie Kloss.

Supermodelka Karlie Kloss w swoim filmie podkreśla, jak wykorzystuje wyobraźnię, aby zmieniać świat, zaś Candace Parker z pomysłem kształtuje swój styl gry. Natomiast tancerka i influencerka Ally Love motywuje kobiety do uwolnienia własnej kreatywności każdego dnia, czy to na zajęciach ze spinningu czy wypełnionej po brzegi sali podczas występu.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *