0

Kampania komunikacyjna „Dziękuję Ci, Polsko!”

Ruszyła kampania społeczna pod hasłem „Dziękuję Ci, Polsko!” („Thank You, Poland!”), zrealizowana przez Ambasadę Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Komunikacyjne Media Centrum przy Ambasadzie Ukrainy w RP, która ma za zadanie podkreślić wdzięczność Ukraińców za pomoc ze strony polskiego narodu, okazaną w trakcie rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

Na podstawie tysięcy prawdziwych historii powstał film, opracowany przez Dom Produkcyjny Esse i reżysera Stanisława Kapralowa, który przedstawia historię przyjaźni i wsparcia między narodami Ukrainy i Polski. Po raz pierwszy został on zaprezentowany przez Ambasadę Ukrainy w RP polskim mediom 10 listopada 2022 roku, zaś od 11 listopada 2022 roku publikowany jest dla szerokiego grona polskich odbiorców.

Kampania „Dziękuję Ci, Polsko!” została uruchomiona w celu szerokiego rozpowszechnienia spotów telewizyjnych, by nagłośnić wdzięczność Ukraińców wobec Polaków, przyjaźń między narodami i gotowość Ukrainy do utrzymania i rozwoju silnych relacji między dwoma krajami. Kampania komunikacyjna ma także na celu przeciwdziałanie rosyjskiej propagandzie, jak również próbom minimalizacji poziomu więzi i wsparcia między Ukrainą a Polską. W ramach kampanii wykorzystane zostaną następujące kanały komunikacji – telewizja (TVP, TVN, Polsat), OOH/DOOH oraz promocja w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram i YouTube) oraz w warszawskim metrze, galeriach handlowych czy na dworcach kolejowych Warszawy, Wrocławia, Katowic, Krakowa i Przemyśla.

Kampania potrwa do 3 lutego. Za opracowanie planu komunikacji i realizację kampanii komunikacyjnej odpowiada Attention Marketing we współpracy z domem mediowym Five Media.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *