0

Kampania piwa Tyskie z Borkiem i Szpakowskim

Kompania Piwowarska, do której należy marka piwa Tyskie, zaprezentowała nową kampanię reklamową z udziałem gwiazd telewizji: Dariusza Szpakowskiego i Mateusza Borka. W spotach z kampanii Dariusz Szpakowski i Mateusz Borek grają razem w ping ponga i na konsoli (komentując swoją grę), rysują plan akcji piłkarskiej, a Szpakowski mocno emocjonalnie komentuje też, jak nalewa piwo Tyskie do szklanki.

Darek i Mati są jak jin i jang. Chyba pierwszy raz możemy zobaczyć ich razem w akcji w takim wymiarze, i muszę przyznać, że jest to elektryzujące przejście na TY – komentuje Tycjan Lewandowski, brand director marki Tyskie.

Komentatorskie legendy – Darek i Mateusz w prawdziwej relacji, która jest jak dobry mecz, w naturalny sposób przybliżają ideę Tyskiego. Po prostu są sobą i są na TY. Jestem przekonany, że Polacy pokochają tę parę – dodaje Paweł Drubkowski, senior brand manager Tyskiego.

To kolejna odsłona kampanii pod hasłem „Jesteśmy na TY” rozpoczętej w lutym. W dotychczasowych reklamach występowali Marcin Dorociński i Piotr Fronczewski, zrealizowano też nietypowy spot stylizowany na casting. Ponadto do sprzedaży wprowadzono limitowaną edycję Tyskiego w barwach Kanału Sportowego, wspierała to kampania reklamowa z udziałem głównych twórców Kanału: Mateusz Borka, Michała Pola, Krzysztofa Stanowskiego i Tomasza Smokowskiego.

Za kreację kampanii odpowiada agencja Huta 19 im. Joachima Fersengelda we współpracy z zespołem marki Tyskie. Spot wyreżyserował Tadeusz Śliwa, nakręcił Mikołaj Syguda. Za produkcję zabrał się Kuba Ranik i zespół Moon films, za postprodukcję – Televisor, udźwiękowienie – Juice. Planowaniem mediów należy do agencji mediowej Zenith.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *