0

Karty debetowe z herbami klubów Ekstraklasy w PKO BP

Ciekawą akcję promocyjną przeprowadza właśnie PKO BP, który przygotował dla swoich klientów karty debetowe z herbem ich ulubionego piłkarskiego klubu z polskiej Ekstraklasy. Jest to obecnie jedyny taki produkt na rynku.

Klienci banku będą mogli zamawiać nowe karty już od 22 lutego w placówkach PKO Banku Polskiego, aplikacji IKO, serwisie internetowym iPKO oraz na stronie internetowej www.pkobp.pl.

Do akcji włączyły się następujące kluby piłkarskie: Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Miedź Legnica, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin i Zagłębie Sosnowiec.

Trzeba przypomnieć, że od sezonu 2018/19 PKO Banki Polski otrzymał status partnera głównego Ekstraklasy. Umowa gwarantuje, że logotyp największego polskiego banku jest obecny na koszulkach 16 drużyn, na wszystkich stadionach i w transmisjach z meczów. Głównym celem tego projektu sponsorskiego jest przede wszystkim pomoc w rozwoju ligi i młodych piłkarskich talentów w Polsce.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *