0

Wojciech Mecwaldowski nową twarzą Grupy Polsat Plus

Wojciech Mecwaldowski został nową twarzą Grupy Polsat Plus i uczestnikiem kampanii rebrandingowej trzech marek – Plusa, Polsatu i Polsat Box. W spocie promującym kampanię biorą też udział dotychczasowi ambasadorzy poszczególnych marek – Jacek Braciak znany ze spotów Polsat Box i Tomasz Karolak obecny w reklamach Plusa na Kartę.

Hasło nowej kampanii brzmi: „Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko”, nawiązuje w ten sposób do szerokiej oferty Grupy Polsat Plus, która zawiera dostęp do internetu, telewizji i telefonii komórkowej. Klienci marek Plus, Polsat i Polsat Box mają wybór tego, z czego, kiedy, gdzie, w jaki sposób i na jakim urządzeniu chcą korzystać.

Klient oczekuje, że marka będzie odpowiadać na jego indywidualne potrzeby. Chce decydować – mieć szerokie możliwości wyboru zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami. My, jako Grupa, odpowiadamy na to mówiąc: w Plusie, Polsacie i Polsat Box możesz wybrać swoje wszystko. Możesz rządzić m.in.: internetem, 5G, technologiami, rozrywką, emocjami, serialami i sportem – mówi Piotr Gaweł, Członek Zarządu Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

W spocie promującym kampanię Wojciech Mecwaldowski zapewnia, że teraz każdy rządzi rozrywką, której potrzebuje. Spot wyreżyserował Marcin Filipek i Armin Kurasz, za jego produkcję odpowiada dom produkcyjny TFP, a postprodukcję – firmy Rio de Post i Roboto Sound. Kreacja należy do agencji Freundschaft, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Vizeum.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *