0

mBank gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Bank mBank, jeden z liderów bankowości mobilnej, przygotował z okazji 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wiele atrakcji i działań, związanych z pomocą dla zbiórki. Bank został oficjalnym partnerem fundacji, zajmie się obsługą finału, liczeniem pieniędzy i dodatkowo wspomoże Orkiestrę podwojeniem wpłat swoich klientów na cel Finału.

mBank podwoi pierwsze transakcje klientów indywidualnych, realizowane do 21 stycznia 2018 r. na różne sposoby:
• w aplikacji mobilnej mBanku (już wkrótce bank zaprezentuje specjalną funkcję wpłat na WOŚP, dzięki której będą one jeszcze prostsze; poza tym podwojone zostaną też standardowe przelewy z aplikacji i przelewy natychmiastowe na numer telefonu);
• w bankowości elektronicznej (zwykły przelew lub przelew z karty kredytowej);
• za pośrednictwem mTransferu ze strony www.mbank.pl/wosp lub www.wosp.org.pl;
• u wolontariuszy WOŚP wyposażonych w terminale płatnicze;
• w wyznaczonych placówkach mBanku – kartą, Android Pay lub BLIK-iem.

Co więcej, mBank wyposaży 350 wolontariuszy w terminale płatnicze, aby nawet darczyńcy nie posiadający przy sobie gotówki, mogli dokonać wpłaty. Bank przygotował również limitowaną edycję debetowych kart płatniczych w dwóch odsłonach: dla klientów indywidualnych i dla wolontariuszy. Karty będą zawierać grafikę, zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka. Dla wolontariuszy mBank ma także propozycję konta z premią 100 zł, przyznawaną za aktywność.

W dniu Finału, czyli 14 stycznia, bank otworzy wybrane placówki i będzie przyjmować w nich wpłaty. Oddziały banku w całej Polsce będą również zaangażowane we współpracę ze sztabami i liczenie pieniędzy.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *