0

Kampania PKO BP: Zamień zdrapkę na SMS-y i zyskaj 10 zł

Rozpoczyna się akcja „Zamień kartę zdrapkę na 10 zł” w PKO Banku Polskim. Klienci korzystający z bankowości elektronicznej mogą w niej otrzymać 10 zł, jeśli tylko zmienią narzędzie autoryzacyjne z karty kodów jednorazowych na kody SMS lub token iPKO. To część prowadzonej przez bank kampanii, która popularyzuje nowoczesne kanały bankowania.

Promocja ta jest przeznaczona dla wszystkich klientów PKO Banku Polskiego, korzystających z serwisu transakcyjnego iPKO. Aby wziąć w niej udział wystarczy do końca kwietnia 2016 r zmienić sposób autoryzacji z karty kodów jednorazowych na kody SMS lub token iPKO, a także wykonać minimum jeden przelew na rachunek inny niż własny, z użyciem kodu z jednego z tych narzędzi do autoryzacji tego przelewu.

Bank zachęca do takiego sposobu autoryzacji transakcji przede wszystkim ze względu na jego wygodę dla użytkowników. 6-cyfrowy kod SMS klient otrzymuje na komórkę wraz z kluczowymi danymi dyspozycji, zaś kody SMS, jak też token są bezpłatne.

Klienci mogą zmienić metodę autoryzacji samodzielnie w serwisie iPKO wchodząc kolejno do zakładek „Ustawienia”, „Autoryzacja” oraz wybierając link „zmień narzędzie autoryzacyjne”. Mogą również taką dyspozycję złożyć w oddziale lub za pośrednictwem infolinii Banku.

Bank systematycznie popularyzuje zdalne korzystanie z konta internetowego, samodzielne zarządzanie rachunkiem i produktami bankowymi w serwisie transakcyjnym, jak również przez mobilną aplikację. Pozwala to klientom na szybszy, a także łatwiejszy dostęp do swoich produktów, jak również obniżenie kosztów korzystania z usług bankowych.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *