0

Kampania Królewskie rewiry Warszawy

Warszawski browar Królewskie wystartował z kampanią dedykowaną każdej dzielnicy stołecznego miasta. Głównym elementem kampanii jest limitowana kolekcja osiemnastu puszek, symbolizująca osiemnaście dzielnic Warszawy.

Puszki zaprojektowano tak, by na każdej z nich znajdowało się charakterystyczne miejsce danej dzielnicy. W ten sposób marka „Królewskie” chce pokazać mieszkańcom ich najbliższą okolicę i zachęcić do jej eksplorowania. Wszystkie dzielnice mają swój unikalny charakter i tożsamość, posiadają własną historię i zasługują na odkrycie.

Królewskie towarzyszy Warszawie od ponad 40 lat i jest dziś jednym z symboli stołecznego życia. Nasi konsumenci są bardzo związani z miastem, a jeszcze bardziej z dzielnicami, w których żyją. Limitowaną edycją puszek zapraszamy warszawiaków do odkrywania wyjątkowego charakteru każdej z nich – tłumaczy Anna Paciejewska, Kierownik Marki Królewskie – Projekt jest kontynuacją świetnie przyjętej ubiegłorocznej kampanii dzielnicowej, która przyczyniła się do zdobycia przez Królewskie pozycji lidera w Warszawie i na Mazowszu – podsumowuje.

Kampania ta jest widoczna na billboardach, natomiast o wyjątkowym charakterze miasta opowiadają murale – przy stacji Metra Politechnika i przy ul Tamka, które dedykowano lewo i prawobrzeżnym dzielnicom Wisły. Marka Królewskie jest także aktywna w kanale digital, uruchomiła konkurs „Królewskie Rewiry”, w którym można sprawdzić swoją znajomość Warszawy oraz wygrać wyjątkowe dzielnicowe nagrody. W promocję puszek i „Królewskich Rewirów” zaangażowani zostali warszawscy influencerzy.

Puszki zaprojektowało Wilk Studio, a za aktywację konsumencką i działania w kanale digital odpowiada agencja TWIN .digital collective. Natomiast za projekt i wykonanie murali odpowiada Good Looking Studio. Planowanie i zakup mediów należało do obowiązków domu mediowego Mediavest, dzielnicową kampanię OOH marki Królewskiego przygotowała agencja JUST, zaś za komunikację PR odpowiada agencja ROOTS PR.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *