0

Jakub Błaszczykowski został ambasadorem marki LG

Jakub Błaszczykowski, jeden z najlepszych graczy polskiej reprezentacji w piłce nożnej, został ambasadorem marki LG. Popularny „Kuba” będzie twarzą kampanii promocyjnej nowych telewizorów LG na 2016 rok i innowacyjnych klimatyzatorów LG.

Dwukrotny „Mistrz” niemieckiej Bundesligi, znakomity skrzydłowy, który przez 4 lata pełnił funkcję kapitana polskiej reprezentacji – to tylko niektóre z sukcesów Kuby Błaszczykowskiego – nowego Ambasadora LG. Przez wiele lat budował on swoją pozycję w polskich i światowych rozgrywkach, zdobywając dla reprezentacji Polski kilkanaście bramek w 66 meczach.

Podczas współpracy z marką LG, Kuba Błaszczykowski stanie się „twarzą” kampanii promocyjnej i reklamowej zarówno nowych telewizorów LG OLED oraz Super UHD 4K jak również innowacyjnych klimatyzatorów LG. Jako Ambasador marki, będzie zobowiązany do m.in uczestniczenia w wybranych wydarzeniach LG, zaś jego wizerunek stanie się nieodłączną częścią nadchodzących kampanii i komunikacji marketingowej. Umowa o wzajemnej współpracy między partnerami została zawarta na rok.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *