0

Grupa Żywiec zachęca do zwrotu butelek

Grupa Żywiec w swojej nowej kampanii „Wielka Zwrotka Ż” zachęca do zwrotu butelek po piwie, a tym samym do działania na rzecz ochrony środowiska. Butelka zwrotna jest bardzo ekologicznym opakowaniem, które może krążyć w obiegu nawet 25 razy, pod warunkiem przestrzegania zasady zwrotu do sklepu, po wypiciu napoju.

W ramach akcji można oddawać wszystkie butelki zwrotne Żywca, nawet te bez paragonu, a sklep wypłaci za każdą z nich 0,35 zł (cena sugerowana). Każdy sklep, który przystąpi do akcji otrzyma 0,15 zł od butelki na jej przechowywanie i sortowanie. Obecnie w akcję zaangażowanych jest już ponad 6,5 tys. sklepów, a ich spis można znaleźć na stronie: wielkazwrotkaZ.pl.

Kampania wpisuje się w szersze działania marki na rzecz ekologii, pod hasłem „Daj butelce drugie Życie”, w ramach której konsumenci mogą zwrócić butelki zwrotne nie tylko Żywca, lecz także marek: Warka, Warka Radler, Tatra, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie Żatecky Pils oraz EB bez paragonu w wybranych punktach sprzedaży.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *