0

Akcja TVN Pomagajmy sobie

TVN Discovery Polska organizuje akcję w ramach której polscy mali przedsiębiorcy mają okazję otrzymać bezpłatny czas reklamowy o wartości 6 mln zł. Akcja promocyjna obejmie emisję spotów online i w kanałach telewizyjnych z portfolio nadawcy.

Projekt „TVN Pomagajmy sobie” ma pomóc małym przedsiębiorcom dotkniętym przez epidemię koronawirusa w ich walce o utrzymanie klientów i przetrwanie trudnego czasu. Akcja skierowana jest do małych firm, lokalnych i rodzinnych biznesów w całej Polsce, a polega na przygotowaniu spotu do kampanii reklamowej. Spośród wszystkich spotów zostanie wybranych 500, które zgłoszą się jako pierwsze i spełnią wymogi regulaminowe akcji. Każdy przedsiębiorca może otrzymać kampanię o maksymalnej cennikowej wartości 5 tys zł, która będzie zawierać pakiet 10 spotów telewizyjnych, emitowanych w kanale tematycznym, dopasowanym do jego branży. Pakiet promocyjny zostanie objęty wyjątkowym rabatem – końcowy koszt kampanii to symboliczny 1 zł netto.

– Polski sektor przedsiębiorstw jest zdominowany przez mikrofirmy. To ponad 2 miliony podmiotów, które wraz z małymi przedsiębiorstwami stanowią więcej niż 99% wszystkich firm w kraju. Na przestrzeni ostatnich lat rosła ich liczba, wartość produkcji, przychody, nakłady inwestycyjne, liczba pracujących i zatrudnionych. Mikro i małe firmy odpowiadają dziś za około 40% polskiego PKB. W interesie wszystkich leży ich przetrwanie i prosperowanie. Każdy z nas ma w kręgu swojej bliższej czy dalszej rodziny i znajomych przedsiębiorcę. To niezwykle odważni, kreatywni i pracowici ludzie. Dziś wielu właścicieli niewielkich, lokalnych biznesów walczy o przetrwanie i potrzebuje pomocy. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji zyskają nowych klientów, optymizm i impuls do dalszego działania. Jesteśmy w tym razem i dziś, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, ważne jest, byśmy sobie wzajemnie pomagali – powiedział Piotr Korycki, Prezes i Dyrektor Zarządzający TVN Discovery Polska.

Regulamin i szczegóły akcji dostępne są na stronie TVN.PL w zakładce „TVN Pomagajmy sobie”, a zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja 2020 roku.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *