0

Nowa kampania marki Answear

Answear.com rusza z nową kampanią pod hasłem „Lifespiration starts here”. Celem kampanii jest ukazanie marki w nowym świetle, jako inspirującej nie tylko modą, ale i odważnymi działaniami.

Do kampanii zaproszono autentyczne osoby, które w swoich życiowych działaniach podejmują ważne i trudne wyzwania. W spocie wyreżyserowanym przez Monikę Kmitę występują: Izabela Sopalska-Rybak – trenerka, działaczka społeczna, prezeska Fundacji Kulawa Warszawa oraz zawodniczka Warszawskiej Drużyny Rugby na Wózkach Four Kings, Bożena Wydrowska – artystka wizualna, perfomerka i choreografka, Sasha Sidorenko – polska i ukraińska pięściarka zawodowa, mistrzyni Ukrainy i zawodowa mistrzyni Europy w boksie.

Kampania wystartowała razem z konkursem, który polega na dzieleniu się inspirującymi zdjęciami i materiałami video za pośrednictwem Instagrama, nagrodą główną jest 5000 zł. Sklep zamierza w najbliższym czasie poszerzyć swoją ofertę produktową o szeroko pojęty „lifestyle”.

Kreację kampanii wykonała Agencja Feeders, działania komunikacyjne realizuje Havas PR, a zakup tv na rynku polskim i części rynków europejskich: OMD. Za produkcję spotu jest odpowiedzialny Film Reaktor.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *