0

Świąteczna kampania Polsat Box

Polsat Box w swojej świątecznej kampanii reklamowej ponownie ukazuje rodzinę Braciaków. W spocie przygotowanym na potrzeby kampanii widać przedświąteczną atmosferę i przygotowania do świąt. Kampania ma zachęcać do skorzystania z nowych promocji zapewniających 6 miesięcy oferty telewizyjnej na start bez opłat.

Spot telewizyjny przenosi widzów do domu rodziny Braciaków, która przygotowuje się do świąt. Kiedy mama z córką pieką świąteczne słodkości, nagle pada pytanie: Jak to jest, że w worku św. Mikołaja mieszczą się wszystkie prezenty? Z odpowiedzią przybywa tata, który porównuje magiczny worek św. Mikołaja do bogatej oferty Polsat Box, zapewniającej dostęp do rozrywki dla każdego, w jednym miejscu. Aby to sprawdzić, cała rodzina przenosi się na kanapę i wspólnie wybierają ulubiony program.

Za kreację kampanii odpowiada Agencja Freundschaft, produkcją spotu zajęło się TFP Mariusz Matwiejczuk, a postprodukcję wykonali: wideo – Televizor, audio – Ztudio&Burza. Reżyserem spotu jest Piotr Janowski, natomiast media organizuje dom mediowy iProspect.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *