0

15. Mikołajkowy Blok Reklamowy Telewizji Polsat

Telewizja Polsat organizuje już po raz 15. Mikołajkowy Blok Reklamowy, którego celem jest pomoc chorym dzieciom – podopiecznym Fundacji Polsat. Blok reklamowy zostanie wyemitowany 6 grudnia o godzinie 18:45 na antenie Telewizji Polsat, w telewizji internetowej IPLA oraz na stronie Polsat.pl.

Całość wpływów z akcji Telewizji Polsat i Biura Reklamy Polsat Media, obliczona na podstawie wyników oglądalności, zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. W rolę Świętego Mikołaja wciela się po raz kolejny wybitny aktor Krzysztof Kowalewski. W tym roku uzyska wsparcie dziennikarzy redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport oraz gwiazd produkcji znanych z anteny Telewizji Polsat, a będą to: Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat – Dorota Gawryluk, Paulina Chylewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Sienkiewicz, Magdalena Stużyńska-Brauer, Aneta Zając, Katarzyna Skrzynecka, Jarosław Gugała, Bogdan Rymanowski, Maciej Dowbor, Paweł Królikowski i Bartosz Kwiatek.

Od 21 listopada Telewizja Polsat oraz stacje z Grupy Polsat w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach będą zapraszać widzów do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Zapowiedzi będą również emitowane w telewizji internetowej IPLA oraz w radiu MUZO.FM.

Kampania została zrealizowana przez Telewizję Polsat, reżyserami spotów byli Michał Konwicki i Jacek Siut, natomiast animacje przygotowało Studio Produkcyjne Orka, a producentem był Krzysztof Hansz.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *