0

Zbigniew Bródka ambasadorem programu Nestlé

Zbigniew Bródka, mistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim, został ambasadorem programu „Nestlé porusza Polskę”. To jubileuszowa inicjatywa Nestlé z okazji 150-lecia firmy, propagująca aktywny styl życia i ruch na świeżym powietrzu. Firma w ramach programu ufunduje 16 nowoczesnych siłowni terenowych w całym kraju.

Program ten zaprezentowano w lutym 2016 roku z okazji 150-lecia firmy Nestlé, która zgodnie ze swoim motto zachęca: „Jedz smacznie, żyj zdrowo”. Do 6 lipca trwa głosowanie na stronie www.NestlePorusza.pl, aby wybrać 16 lokalizacji siłowni.

Siłownie na świeżym powietrzu, dzięki swojej ogólnodostępności, stają się coraz bardziej popularne w naszym społeczeństwie. Świetnie sprawdzają się w okolicach szkół, placów zabaw czy osiedli mieszkaniowych. Dzięki umieszczeniu na każdym urządzeniu instrukcji opisującej prawidłowy oraz bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń na danym sprzęcie, siłownie terenowe są doskonałym sposobem na aktywne spędzanie czasu. Efektami ćwiczeń na dworze są lepsza kondycja, szczuplejsza sylwetka, a także dobre samopoczucie.

„Nestlé Porusza Polskę” to jedna z aktywności firmy Nestlé w ramach priorytetów Tworzenia Wspólnej Wartości (ang Creating Shared Value, CSV), czyli działań, które poza generowaniem zysków biznesowych, przynoszą także korzyści społeczeństwu oraz społeczności lokalnej, w której działa Nestlé.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *