0

Orange zaprasza kibiców do zabawy na Euro 2016

Orange, oficjalny sponsor i partner telekomunikacyjny UEFA Euro 2016, w ramach akcji Orange Sponsors You, przygotował dla kibiców nie lada atrakcję. Będą oni mieli szansę rozświetlić Wieżę Eiffla barwami swojej narodowej reprezentacji.

Każdego dnia podczas UEFA EURO 2016 będą odbywały się mecze na stadionach, jak również wirtualne mecze pomiędzy fanami. Codziennie wieczorem, 10 minut po końcowym gwizdku ostatniego meczu, Wieża Eiffla zostanie podświetlona kolorami kraju, który otrzymał największe wsparcie fanów w mediach społecznościowych. Wybór najlepszych postów fanów, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych, będzie także wyświetlany na Wieży Eiffla. Iluminację będzie można oglądać na żywo na stronie OrangeSponsorYou.com.

Wszyscy fani z całego świata, bez względu na to czy są klientami Orange czy nie, mogą włączyć się do gry i pokazać swoje wsparcie przez media społecznościowe (Facebook, Twitter czy Instagram) używając hasztagu kraju wspieranej przez nich reprezentacji, która gra w danym dniu (#POL dla Polski). Wszystkie wiadomości i filmiki będą poddawane pomiarowi każdego meczowego dnia w godzinach pomiędzy 00:01 a 21:30.

W czasie każdego meczu turnieju, Orange będzie również szukał najbardziej zaangażowanych fanów na stadionach. Orange skieruje na nich światła reflektorów oraz oznaczy ich jako „Fan of the Match”. Poznamy ich w czasie przerwy, zaś ich wizerunki będą pokazywane na wielkich ekranach na stadionie, na Wieży Eiffla oraz na platformach społecznościowych Orange. Zwycięzcy będą także zapraszani, po zakończeniu meczu, na płytę stadionu w celu odebrania oficjalnego trofeum „Fan of the Match”.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *