1

Nowa kampania reklamowa marki Wedel

Firma Wedel od stycznia rozpoczyna nową kampanię reklamową dedykowaną dużym tabliczkom nadziewanym o smaku popularnych deserów. Akcja reklamowa ma na celu zaprezentowanie nowego, unikatowego produktu, który skierowany jest do młodszej grupy konsumentów.

„Lubię to” – to główne hasło kampanii oraz wyprodukowanych w jej ramach spotów reklamowych pt „Maria” i „Filip”. Widzowie zobaczą w nich dwójkę młodych ludzi: otwartych, nowoczesnych i chętnie sięgających po nowości. Opowiedzą w nich o rzeczach, które sprawiają im przyjemność, zaś jedną z nich będą nowe czekolady nadziewane Wedla o smaku deserów (Tiramisu, Crème Brûlée, Panna Cotta). Spoty utrzymane są w lekkiej i zabawnej konwencji, pokazują radość płynącą z dzielenia się ulubionymi słodyczami, a także drobnych, codziennych czynności.

Reklamy wyprodukowane są w nowoczesnej formie z dbałością o każdy szczegół, tj muzykę czy też scenografię, które budują wokół przedstawianej historii wyjątkowy klimat. Firma Wedel poprzez nowe produkty pragnie otworzyć się na młodszych konsumentów i to przede wszystkim do nich kierować komunikację, nie zapominając jednocześnie o swoich stałych klientach.

Spoty reklamowe 30” i 15” emitowane będą w głównych kanałach telewizyjnych i wielu stacjach tematycznych. Akcję uzupełnią działania w Internecie, PR, a także outdoor. Kolejną odsłoną kampanii Wedla będzie spot dedykowany piankom Ptasie Mleczko®, którego emisja rozpocznie się w drugiej połowie stycznia.

Prace nad kampanią ze strony klienta nadzorowała Marta Szwakopf, Kierownik Zarządzania Komunikacją Marki, która od października 2013 roku jest szefową nowo powstałego Działu Komunikacji. Kreację spotu przygotowała natomiast agencja Grandes Kochonos. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy OMD. Działania digital realizuje agencja Infiniti Group, zaś za PR odpowiedzialna jest agencja 24/7 PR. Kampania Wedla potrwa od 3 stycznia do 28 lutego 2014 roku.

admin

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *