0

Jubileuszowa kampania Zalando

Zalando obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia na polskim rynku i stąd w nowej kampanii pod hasłem „Ty decydujesz, kiedy zaczyna się moda” pokazuje zmianę w podejściu do tematu mody, jaka miała miejsce w naszym kraju w ostatnich latach.

W kampanii biorą udział znane aktorki i aktorzy: Agnieszka Grochowska, Danuta Stenka, Andrzej Chyra, ale także piosenkarka Rosalie, najstarsza w Polsce Drag Queen Lulla La Polaca, trenerka personalna Katarzyna Wolska oraz modelka Wiktoria Jagiełło. Każda z tych osób w przygotowanych spotach odpowiada na pytanie „Kiedy zaczyna się moda?”.

W ciągu ostatnich 10 lat Zalando dostarczyło klientom w Polsce narzędzia do pełnego wyrażania siebie i opowiadania poprzez modę osobistych historii. Dzięki obecności na platformie ponad 3 500 marek, od tych lokalnych po międzynarodowe, a także wsparciu polskich projektantów oraz sprzedawców, Zalando jest na najlepszej drodze, aby stać się punktem wyjściowym dla mody – tak zwanym Starting Point for Fashion. Kontynuujemy współpracę z najlepszymi w swojej klasie partnerami dla marek i w ten sposób nadal będziemy miejscem, do którego kierują się miłośnicy mody szukając konkretnych produktów lub kiedy potrzebują odrobiny inspiracji – mówi Daniel Rogiński, general manager CEE Zalando.

Kampania Zalando potrwa do 27 sierpnia, a działania reklamowe obejmą wiele kanałów i formatów, np. 15 i 30- sekundowe klipy video. Za jej kreację odpowiada agencja 180heartbeats Jung v Matt, a za produkcję – dom produkcyjny F25, natomiast jej reżyserem jest Mikołaj Sadowski.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *