0

Jacek Gmoch twarzą mundialowej kampanii telewizorów LG

Producent inteligentnych telewizorów LG OLED TV z technologią ThinQ zaangażował do swojej nowej kampanii reklamowej Jacka Gmocha, legendarnego trenera i znawcę piłki nożnej. Kampania nosi nazwę „Telewizor powołany na mundial” i prezentuje zalety oglądania rozgrywek piłkarskich ze sztuczną inteligencją, która ułatwia sterowanie i komunikację z telewizorem.

Jacek Gmoch jest znany kibicom ze swoich analitycznych zdolności, dzięki którym przybliża widzom tajniki piłkarskiej taktyki przy okazji ważnych imprez rangi mistrzowskiej. Jego doświadczenie i wiedza współgra z nowoczesnym projektem telewizorów LG, bazujących na platformie analitycznej ThinQ AI. Kolejne spoty z udziałem trenera Gmocha osłaniają benefity technologii LG, która pozwala głosowo sterować telewizorem, sprawdzać wyniki rozgrywek, oglądać powtórki najefektowniejszych bramek na Youtube, czy łatwo przełączać się na konsolę np. w przerwie meczu.

Kampania marketingowa LG OLED TV będzie prowadzona za pośrednictwem kampanii on-line, social media, PR oraz komunikacji w punktach sprzedaży. Natomiast kampania digitalowa opierać się będzie o wideo przygotowane na podstawie spotów z udziałem Jacka Gmocha, a także formaty display.

LG przygotowało również promocje sprzedaży: każdy kibic, który w okresie od 21 maja 2018 roku do 15 lipca 2018 roku kupi telewizor 65″ z linii LG OLED TV ThinQ AI, otrzyma w zestawie konsolę Xbox One S, a kupując telewizor 55″ LG OLED TV ThinkQ AI klienci otrzymają konsolę w zestawie za 50% jej ceny. Co więcej, do każdego telewizora UHD oraz OLED z linii 2017 oraz 2018, powyżej 49″, dodawany jest 50% rabat na wybrany produkt z linii piłkarskiej New Balance.

Za koncept kreatywny i przygotowanie materiałów do kampanii wraz z produkcją wideo z udziałem trenera Jacka Gmocha, odpowiada agencja The Digitals, a za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja METs, natomiast za działania PR – Agencja Monday.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *