0

Globalna kampania adidas „Unleash Your Creativity”

Adidas zainicjował globalną kampanię na rzecz uwolnienia kreatywności kobiet. Akcja „Unleash Your Creativity” prezentuje między innymi historie: supermodelki Karlie Kloss, influencerki Hannah Bronfman, instruktorki fitness i autorki bestsellerów Robin Arzon, gwiazdy NBA Candace Parker czy Becky Sauerbrunn, znanej zawodniczki piłki nożnej.

Kampania prezentuje serię krótkich spotów, w których aktywne kobiety z całego świata wykorzystują swoją kreatywność i przełamują schematy. W ten sposób inspirują innych do podobnych działań. Bohaterki udowadniają, że kreatywność i wyobraźnia pozwalają uzyskiwać im lepsze wyniki.

Kreatywność pozwala mi osiągnąć więcej i realizować moje pasje. W tej kampanii miałam możliwość pracować z niesamowitą grupą kobiet. Wspieramy się i pomagamy sobie wzajemnie w realizacji naszych celów – powiedziała Karlie Kloss.

Supermodelka Karlie Kloss w swoim filmie podkreśla, jak wykorzystuje wyobraźnię, aby zmieniać świat, zaś Candace Parker z pomysłem kształtuje swój styl gry. Natomiast tancerka i influencerka Ally Love motywuje kobiety do uwolnienia własnej kreatywności każdego dnia, czy to na zajęciach ze spinningu czy wypełnionej po brzegi sali podczas występu.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *