0

Bożonarodzeniowa kampania Allegro

Platforma Allegro w ramach bożonarodzeniowej kampanii zrealizowało teledysk, który pokazuje jak ważne są wspólnie spędzone chwile w gronie najbliższych. W teledysku biorą udział: Julia Wieniawa, Mery Spolsky i Arek Kłusowski. Utwór został napisany specjalnie dla potrzeb kampanii Allegro.

Jako marka wyznaczająca trendy na rynku reklamowym, cały czas podwyższamy sobie poprzeczkę i poszukujemy nowych, świeżych form dotarcia do naszych odbiorców. W tym roku postawiliśmy na niestandardowy format – teledysk świąteczny. Marka Allegro została naturalnie wpleciona w opowieść wigilijną przedstawioną przez Julkę, Mery i Arka, która świetnie oddaje ideę naszej tegorocznej kampanii świątecznej podkreślającej, jak ważne jest spędzanie wspólnie czasu. Czas, dzięki przedmiotom, którymi obdarowujemy się nawzajem, sprawia, że radość z bycia razem nie ma końca. Stworzyliśmy klip, w którym coś nowego nieustannie się zaczyna, nakręcając spiralę dobra i świątecznej atmosfery – skomentowała Joanna Kobylińska-Andrzejak, Brand Management Specialist w Allegro.

Teledysk nie jest jedynym elementem kampanii, kolejne działania będą realizowane na TikToku, a także w świątecznych podcastach, które pojawią się w kanałach twórców: Vogule Poland, TuOkuniewska, Słuchowisko, Karolina Sobańska, Dwóch Typów Podcast, Rock i Borys czy Kolega Ignacy. Powstał również specjalny kalkulator świąteczny, za pomocą którego można obliczyć czas przeznaczony dla danej osoby i odpowiedni dla niej prezent.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *